Hakkımızda

Firma Profili
Denizer Otomotiv 1985 yılından bu güne 30 yılı aşkın tecrübesi ile kendi bölgesinde otomotiv sektöründe lider konumdadır.  Denizer Otomotiv 1500 metre karelik kapalı bir alanda, deneyimli kadrosu ile ağır vasıta yedek parçaları ve parça ithalatı üzerine hizmet vermektedir. Bir çok ünlü otomotiv firmasının; ağır vasıta ve yedek parçalarını bünyesinde bulunduran firma, yüzlerce marka yüzbinlerce çeşit ürün ile stoklu çalışarak  müşterilerine anında hizmet sunmaktadır. Denizer Otomotiv ağır vasıta grubunda Mercedes Benz, Man, Volvo, Scania, Dar, Rvi, İveco gibi ünlü markaların orijinal, ithal veya yerli her türlü yedek parça teminini gerçeklestirmektedir

Misyonumuz 
Kaliteli hizmetten ödün vermeden, prensipli ve dürüst bir kurumsal kimlik ile müşterilerimize ve ticari ortaklarımıza memnun kalacakları hizmeti en iyi ve en iyi şekilde sunmak.
Gelişen teknoloji ile değişen piyasa şartlarında kendini en iyi şekliyle revize edip, bulunduğu sektörde rakipleri arasında daima yenilikçi olma misyonunu hep göz önünde tutarak her zaman bir adım daha ileri olabilmek için bu alanda çalışmalar yapmak.

Vizyonumuz
Geniş ürün çeşiti ve gelişmiş stoklama kapasitemiz ile en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunarak ve asla en hızlı hizmet anlayışından ödün vermeden siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini, istek ve önerilerini de ön planda tutarak, sektörde kazandığımız haklı itibarımızı ve liderliğimizi daha da ileriye taşımak olacaktır.